00 Kč

Diabolky, střelivo

Nechcete platit poštovné?

Nakupte zboží nad 3 000 Kč a poštovné máte zdarma.

HADES

DETAIL PRODUKTU


1 varianta ráže

balistická data

Hades .177 LovZábava

Lovecké střelivo s vysokým zastavovacím efektem v cíli. Díky speciálně tvarované hlavě dochází k snadné deformaci přední části diabolky a ta pak cíl neprostřeluje, ale předá mu maximální množství kinetické energie. Určeno pro zbraně s vyšším výkonem, minimálně 16 joulů. Hmotnost 0,67 gramu.

DETAIL PRODUKTU


2 varianty ráže

balistická data

Hades .22 LovZábava

Lovecké střelivo s vysokým zastavovacím efektem v cíli. Díky speciálně tvarované hlavě dochází k snadné deformaci přední části diabolky a ta pak cíl neprostřeluje, ale předá mu maximální množství kinetické energie. Určeno pro zbraně s vyšším výkonem. Hmotnost 1,03 gramu.

DETAIL PRODUKTU


1 varianta ráže

Hades Monster .22 5,5 Lov

DETAIL PRODUKTU


2 varianty ráže

Hades .25 Lov

Lovecké střelivo s vysokým zastavovacím efektem v cíli. Díky speciálně tvarované hlavě dochází k snadné deformaci přední části diabolky a ta pak cíl neprostřeluje, ale předá mu maximální množství kinetické energie. Určeno pro zbraně s vyšším výkonem. Hmotnost 1,72 gramu.

DETAIL PRODUKTU


1 varianta ráže

balistická data

Hades .30 Lov

Lovecké střelivo s vysokým zastavovacím efektem v cíli. Díky speciálně tvarované hlavě dochází k snadné deformaci přední části diabolky a ta pak cíl neprostřeluje, ale předá mu maximální množství kinetické energie. Určeno pro zbraně s vyšším výkonem. Hmotnost 2,9 gramu.

DETAIL PRODUKTU


1 varianta ráže

balistická data

Hades .35 Lov

Lovecké střelivo s vysokým zastavovacím efektem v cíli. Díky speciálně tvarované hlavě dochází k snadné deformaci přední části diabolky a ta pak cíl neprostřeluje, ale předá mu maximální množství kinetické energie. Určeno pro zbraně s vyšším výkonem. Ráže 9 mm, hmotnost 5,25 gramu, vysoký destrukční účinek.